Zapraszamy na konferencję...
Zachęcamy naszych Podopiecznych do korzystania z nieodpłatnych porad prawnych Kancelarii Leman Harynek - naszego noego Partnera.
wspieramy na PolakPotrafi.pl :-)
Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnych Spotkaniach Terapeutycznych!

Poradnia Prodeste

Poradnia świadczy usługi diagnostyczne i terapeutyczne dla osób z zaburzeniami rozwoju oraz ich rodzin - diagnostykę kliniczną, funkcjonalną, kompleksową terapię dzieci, młodzieży i dorosłych a także zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Rejestracja telefoniczna w godzinach od 11.00 - 14.00 pod numerem 077 445 80 07.

Szkolenia i warsztaty

Proponujemy zróżnicowane szkolenia i warsztaty dla specjalistów, studentów, młodzieży i rodzin osób niepełnosprawnych. Szkolenia prowadzimy w trybie stacjonarnym i wyjazdowym.

Turystyka

Program aktywizacji turystycznej osób niepełnosprawnych Fundacji Prodeste obejmuje zróżnicowaną ofertę wyjazdową - turnusy rehabilitacyjne, pierwsze w Europie obozy wędrowne, kolonie dla dzieci i młodzieży oraz rajdy i wycieczki.

Eros zniewolony

Każdy z nas przychodzi na świat ze swoją seksualnością jako dziewczyna lub chłopiec. Postawy osób trzecich wobec seksualności niepełnosprawnych są rozmaite – najmniej pożądaną jest lęk i panika przed naturalną przecież potrzebą bliskości. Zapraszamy do rozważań nad rozwojem seksualnym osób niepełnosprawnych. Przerwijmy zmowę milczenia.

Miejsce przyjazne

Akcja społeczna "Miejsce przyjazne osobie z autyzmem" obejmuje szereg działań mających na celu zwiększenie w przestrzeni publicznej ilości miejsc w których osoby z zaburzeniami rozwoju i ich rodziny będą mogły poczuć się swobodnie.

Koło Rodziców

Koło Rodziców, to sposób na włączenie chętnych i aktywnych Rodziców naszych podopiecznych w działalność Fundacji oraz platforma, dzięki której mogą oni realizować swoje pomysły. Wspólnie, możemy więcej.